ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Įdomiausi faktai apie Kim Jong-Uną

Šiaurės Korėja – viena paslaptingiausių ir tuo pačiu labiausiai susidomėjimą keliančių šalių. Tiesa, būdama tokia paslaptinga daugeliui ji varo baimę. Turbūt ne kartą teko girdėti įvairius pasakojimus apie ten dingstančius žmones: ne tik vietinius, tačiau ir turistus, kurie pasielgė per drąsiai arba paprasčiausiai nepaisė egzistuojančių šalies įstatymų bei turistams taikomų taisyklių. Nors visa šalis yra vienas magiškas burbulas, tačiau daugiausia dėmesio yra skiriama šalies lyderiui Kim Jong-Unui, kuris šalyje vadinamas… dievu.
Taigi, koks jis?

Propaganda, kuri skleidžiama apie lyderį
Daugelis šalyje skleidžiamos propagandos racionaliai ausiai skamba labai juokingai. Žinoma, galbūt ne tik mums, tačiau ir vietiniams, kurie net ir gyvendami tokiame griežtame rėžime vistiek mąsto ir supranta, kad jų kasdienybę lemia šalies įstatymai.
Jūsų dėmesiui nurodysime 6 įsivaizduojamus faktus, kuriuos skleidžia šalies Vyriausybė apie Kim Jong-Uną.

 • Šalies vadovo biografijoje nurodoma, kad jis vairuoti mašiną išmoko trejų metų. Akivaizdu, jog kuriamas įvaizdis, kad jau vaikystėje šis asmuo buvo kitoks nei daugelis, kur kas protingesnis nei jo bendraamžiai.
 • Puikus pasiteisinimas apvalesnių formų žmonėms – noras atrodyti taip, kaip seneliui. Taigi, akcentuojama, kad šis asmuo specialiai priaugo daugiau svorio, pasiryžo plastinei operacijai, kad tik atrodytų panašiau kaip jo pirmtakas. Noras daugiau pavalgyti čia niekuo dėtas!
 • 2012-ais metais vietiniame šalies žurnale Kim Jong-Unas buvo išrinktas pačiu seksualiausiu vyru visame pasaulyje.
 • Ar žinojote, kad šalies lyderis kartu su savo tėčiu išrado mėsainį? Amerikiečiai nusižiūrėjo šią genialią idėją sudėti dvi pluteles batono ir tarp jų – kotletą.
 • Šis unikalus žmogus taip pat niekada nesinaudoja… tualetu! Taigi, jo kūnas veikia taip, kad netektų nei šlapintis, nei eiti į tualetą didesnio reikalo. Puiku, kokia tai unikali asmenybė!
 • Biografinėje knygoje apie šalies lyderį, kuri, tiesa, turi būti kiekvienuose namuose, taip pat minimos ir neeilinės šio tautos didvyrio galios. Kartais minima, kad jis skaito mintis, kartais, kad yra neįprastai fiziškai stiprus, kartais, kad gali tik mintimis nugalėti savo varžovus.

Tiesa, kuri paremta faktais
Įdomu tai, kad ne tik propaganda, tačiau ir realūs faktai apie šią asmenybę tikrai sudomins. Kartais yra sunku atskirti, kur yra tik spėjimai, o kur faktais atskleista tiesa. Visgi, kadangi ši asmenybė analizuojama iš daugelio perspektyvų ir domina skirtingų sričių mokslininkus (sociologus, psichologus…) iš viso pasaulio – šiuo metu apie Kim Jong-Uną galime išgirsti išties labai daug įdomių faktų.

 • Galbūt tai labiau gandas, nei faktas, tačiau įvairiausi akcentai rodo, kad šios šalies lyderis yra… impotentas. Maža to, savo impotenciją jis gydo neįprastomis priemonėmis. Viena iš jų yra distiliuoti gyvatės nuodai! Taip pat kalbama, kad šalies lyderis turi priklausomybę pornografijai ir daroma prielaida, kad tai ir iššaukė jo impotenciją.
 • Siekdamas valdžios Kim Jong-Unas išžudė savo dėdės šeimą ir jį patį. Kūnus sušėrė šunims, buvo stengiamasi išvengti bet kokios laidojimo ceremonijos. Ne veltui šalies lyderis vadinamas neadekvačiu žmogumi, kurio reikia saugotis.
 • Sklinda gandai (kuriuos įrodo rašytiniai šaltiniai), kad šalies lyderis visas savo merginas nuteisė myriop. Galima daryti įvairias prielaidas – kodėl, tačiau realiausia, kad jos žinojo tai, kas neturėjo sklisti toliau.
 • Šalies lyderio autoritetas yra toks didelis, kad nei vienas jam patarnaujančių arba su juo dirbančių žmonių paprasčiausiai nedrįsta išsakyti savo nuomonės valstybės valdymo klausimais. Tiesiog netinkamas žodis gali užtraukti rūstybę ir… pasiūsti jus myriop. Kuo arčiau šalies valdovo – tuo didesnė tikimybė, kad asmens gyvybės klausimas visada kabo ant klaustuko.
 • Šalies lyderis vienus mokslo metus praleido Šveicarijoje. Anuometiniai jo bendraklasiai pasakoja, kad nežinojo – kas yra šis vaikas, tačiau jis per daug nuo kitų ir nesiskyrė. Vilkėjo amerikietiško tipo drabužius, mėgo futbolą, muziką, skaniai pavalgyti greito maisto ir visiškai nepasižymėjo jokiais išskirtiniais protingais gabumais. Taigi, tai buvo paprastas vaikas paprastoje mokykloje.
 • Manoma, kad šalies lyderis išties myli savo žmoną. Jis nuolatos ją vedasi kartu su savimi, lankosi renginiuose ir panašiai. Priešingai nei ankstesni šalies lyderiai, kurie palikdavo žmonas vienas namuose arba už uždangų.

Sunku atsakyti, ar visi šalies gyventojai tik žaidžia pagal taisykles, kad galėtų bent jau gyventi, ar išties propaganda yra tokia stipri, kad augdami tokioje aplinkoje jie paprasčiausiai negali įsivaizduoti kitokio gyvenimo. Bet kuriuo atveju, dalinai galima pateisinti ir šalies lyderio pamišimą. Augdamas kaip mažasis karalius, kuris turi visas teises, tuo pačiu jis buvo ir yra kalinys savo paties valstybėje. Jau pirmieji jo gyvenimo metu buvo traumuoti, neatsiejami nuo melo, nuolatinės priežiūros bei izoliacijos. Deja, šiuo metu toks žmogus valdo milijonus žmonių, kurie gyvena suvaržyti sistemoje.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Rūta Striškaitė 2019 m. liepos 01 d., perskaityta 449 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos