ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Įdomiausi veiksmo filmai

Kartais vėlų vakarą nesinori savęs apsunkinti dideliais apmąstymais bei negatyviomis emocijoms. Tam puikiai tinka veiksmo filmai. Jie nereikalauja didelio įsitraukimo, patenkina daugumą paprastų žiūrovo poreikių, o svarbiausia - turi puikią savybę pakelti nuotaiką. Jie taip pat gali įkvėpti. Visa devinto dešimtmečio eigoje augusi JAV karta prisimena ir su nostalgija vis dar idealizuoja tų laikų herojus: Rembo, Terminatorių, Rokį. Laikai keičiasi ir prie kultine klasika tapusių veiksmo filmų prisijungia nauji žaidėjai. Susipažinkite. 

Kietas Riešutėlis (Die Hard)
Filmas įtvirtinęs Briuso Viliso vardą tarp Holivudo elito. Ši franšizė tapo viena mėgiamiausių tarp veiksmo filmų fanatikų ir sulaukė net 5 dalių, kuriose pagrindinius vaidmenis ir atliko Briusas Vilisas. Šiame filme, jo personažas Džonas Makleinas bando išgelbėti savo žmoną ir kitus įkaitus, kuriuos paėmė vokietis teroristas. Sprogimai, susišaudymai, daug garso – kas gali būti geriau?

Keršytojai (The Avengers)
Mėgstantiems superherojų filmus, šiuo metu turbūt nėra nieko geriau už Keršytojų frančizę. Geležinis žmogus, Kapitonas Amerika, Halkas, Toras ir kiti suvienija jėgas bei kovoja kaip komanda, kad sustabdytų piktąjį Skandinavų niekšybių dievą Lokį bei jo ateivių armiją nuo Žemės sunaikinimo. Kitose dalyse priešai vis stiprėja, o naujausia dalis „Begalybės karas“ tikrai privers kitaip pažvelgti į šią Marvel kūrybą.

Tamsos Riteris
Betmenas yra daugelio numylėtinis. Tamsios ir niūrios aplinkos apsuptas superherojus nuolat kovoja su piktais ir labai kūrybingais priešais. Šis filmas laikomas ne tik klasika, tačiau ir šedevru, nes pagrindinį priešą Džokerį vaidinęs H.Ledgeris mirė filmui dar neišvydus dienos šviesos, o savo vaidmenį atliko tiesiog meistriškai. Betmenas kovoja prieš neteisybę ir sukuria daug įspūdingų momentų žiūrovams.

Mad Max: Įtūžio kelias
Filmas, kuriame mažai dialogo ir daug veiksmo, gražių vaizdų ir praktinių efektų. Veiksmo filmų mėgėjams tai tikros sėkmės receptas. Visas post-apokaliptinis Mad Max‘o pasaulis atrodo tikrai įtikinamai, o žiūrėti šį filmą galima vėl ir vėl. Siužetas sukasi aplink sukilėlių gaują, o ypač klajoklį Maksą ir moterį, kuri postapokaliptinėje Australijoje siekia atrasti savo gimtinę.

Terminatorius 2
Labai retai nutinka taip, kad antroji filmo dalis būna geresnė už pirmąją. Daugelio žiūrovų ir kritikų akimis, antroji Terminatoriaus dalis yra daug pranašesnė už pirmąją. Arnoldas Švarcnegeris savo pike, puikiai surežisuotas veiksmas ir įtemptas siužetas kai kyborgas (vaidina A.Švarcnegeris), praėjusiame filme bandęs nužudyti Sarą Konor dabar bando apginti jos sūnų nuo dar pavojingesnės žudymo mašinos.

Džonas Vikas
Džonas Vikas – samdomas smogikas, kuris šiuo metu jau išėjęs į pensiją. Deja, pikti gangsteriai atima iš jo viską ir žiauriai susidoroja su artimu draugu, tad K. Reevs‘o personažas prisimena tai, ką moka geriausiai ir imasi ieškoti atpildo. Filmo siužetas gal ir skamba gana klišinis, tačiau pats veiksmas ir aktorių meistriškumas tikrai verčia Džoną Viką vienu geresnių veiksmo filmų XXI-ame amžiuje.

Dedpūlas
Visi esame įpratę matyti tokius veiksmo filmus kaip „Rembo“, „Terminatorius“, „X-Menai“ – niūrius, tamsius ir gana rimtai pateikiančius visas situacijas. Deadpool yra visiškai kitoks kompanijos „Marvel“ požiūris į visus superherojų filmus. Čia apstu šmaikštaus humoro, gašlių juokų, kieto veiksmo ir tikrai daug mažiau nuvalkioto scenarijaus. Jau yra du Deadpool (vaidina R.Reynolds‘as) filmai, kurie puikiai parodo Wade‘o Wilson‘o gyvenimą.

Matrica
Klasika, šedevras, hitas. Tiek kino kritikai, tiek eiliniai žiūrovai žino šį brolių/sesių Wachowski‘ų kūrinį. Pasaulio paslaptis ir visas niūrias tiesas demaskuoti besistengiantį hakerį Neo (vaid. K.Reeves, kuris šiame sąraše pasirodo ne pirmą ir ne paskutinį kartą) užklumpa paslaptingi sukilėliais save pristatantys asmenys. Jie jam pažada tiesą apie viską, mainais Neo turi pamiršti savo praeitą gyvenimą.

Greitis
1994 metų veiksmo filmas suderina dvi priešingas asmenybes – K.Reeves‘ą ir S.Bullock ir juos įstato į dar mažiau nuspėjamą erdvę – greitai lekiantį autobusą. Filmo siužete, K.Reeves vaidina policijos pareigūną, kuris kovoja su teroristu. Nauja pastarojo auka – autobusas, kuris sprogs, jei pradės važiuoti lėčiau nei 80 km/h. S.Bullock ir K.Reeves daro viską, kad taip neatsitiktų.

Adrenalinas
Nėra kito tokio filmo kaip „Adrenalinas“. J.Stathamas įsimintina asmenybė Holivude, tačiau šis filmas jam tikrai leido sužibėti. Samdomas smogikas Čevas Čeliosas atsikelia ryte ir nieko neprisimena. Pasižiūrėjęs jam paliktą vaizdajuostę sužino, kad jo priešas suleido jam „Pekino kokteilį“ – nuodą, kuris Čeliosą pribaigs, jei pastarojo širdis sulėtės. Visas filmas – nesustojanti greito tempo ir didelių problemų virtinė, kurios viduryje sukasi J.Stathamo personažas. Pats filmas neleidžia atsikvėpti ir jo tikrai negalėsite pamiršti, jei jį pažiūrėsite.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Povilas Mančinskas 2018 m. birželio 27 d., perskaityta 2 054 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos