ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Geriausi erotiniai filmai

Kino filmai turi daug atskirų komponentų, kurie sudomina žiūrovą. Kino kūrėjai tarsi virtuvės meistrai į kino juostas sudeda atitinkamus prieskonius: baimę, įtampą, intrigą. Vienas tokių prieskonių, suteikiantis filmams patrauklumo ir sukeliantis daug diskusijų – erotiškumas. Erotiniai filmai kino mėgėjus domina savo drąsumu bei netradiciškumu. Jie padeda geriau pažinti ne tik intymius žmonių santykius, bet ir psichologinę žmonių bendravimo pusę. Galbūt dėl to šio žanro populiarumas vis neblėsta. Jūsų dėmesiui geriausių erotinių filmų sąrašas.

Žydra spalva – šilčiausia (La vie d'Adèle, 2013)
Portale „Good movies list“ garbingiausioji, pirmoji, geriausių erotinių filmų vieta atitenka prancūzų filmui „Žydra spalva – šilčiausia“. Kino juosta, dar žinoma pavadinimu Adelės gyvenimas, pasakoja jaunos merginos pažinimų ir praradimų kelią. Adelė susipažįsta su Ema - mergina mėlynais plaukais, kuri padeda jai pažinti save bei suaugusiųjų pasaulį. Siužeto eigoje Emos ir Adelės santykiai mezgasi, komplikuojasi, keičiasi. Filme išvysite tris erotines scenas, kurios puikiai papildo pasakojimą apie dvasinę dviejų merginų draugystę.

Seksas ir Liucija (Lucía y el sexo, 2001)
Ispanų režisieriaus Julio Medem kino filmas „Seksas ir Liucija“ sudomins tuos, kurie iš erotinio filmo laukia daug erotinių scenų. Tačiau patiks ir tiems, kuriuos domina žmonių santykių psichologija. Filme pasakojama padavėjos Lucijos ir rašytojo Lorenzo meilės istorija. Lucija rašytoju susižavi dar prieš jiems susipažįstant, tik susipažinusi pora greitai atranda buvimo kartu džiaugsmą. Tačiau Lorenzo profesija reikalauja naujų potyrių, o vyro praeityje slepiasi nesantuokinė dukra. Vienų giriamas, kitų peikiamas, kupinas erotinių fantazijų filmas intriguoja ne tik savo pavadinimu, bet ir aktorių vaidyba, netikėtais siužeto posūkiais.

Svajonių meilužė (Dream Lover, 1994)
Psichologinis trileris „Svajonių meilužė“ – paslapčių, erotikos ir net įtampos kupina kino juosta. Sėkmingas verslininkas Rėjus įsimyli ir veda seksualią, paslaptingą, supratingą, žodžiu, tobulą moterį Leną. Jie susilaukia vaiko ir gyvena idilišką šeimos gyvenimą. Tačiau keisti atsitikimai paskatina Rėjų susimąstyti, jog jis beveik nieko nežino apie savo mylimąją. Nors filmas patenka į erotiškiausių kino juostų topus, tačiau iš šio filmo neverta laukti daug atvirų erotinių epizodų, geriau tiesiog mėgautis įdomiai supintu siužetu. Filmo kūrėjai žino vieną triuką – paslaptis gali vilioti labiau nei atvirumas.

Esminis instinktas (Basic Instinct, 1992)
Kino portale „Filmaffinity“ paskelbtame erotiškiausių filmų tope pirmoji vieta atitenka kino juostai „Esminis instinktas“. Legendiniai aktoriai Michael Douglas ir Sharon Stone filme susitinka kaip policijos detektyvas Nikas ir kriminalinių romanų rašytoja Katerin. Tiriama Katerin vaikino žmogžudystė. Nikas įtaria, jog kaltininkė – žavioji rašytoja, tačiau nesugeba rasti įrodymų. Dviem Oskarams nominuotoje juostoje susipina geram filmui reikalingi elementai: detektyvas, erotika, įtampa, įdomūs dialogai.

Anarchijos salonas (Anarchy Parlol, 2015)
Debiutinis dviejų režisierių filmas, kuris buvo nufilmuotas per 20 dienų Lietuvoje. Emi keliauja po Europą su savo draugais mėgindama apsispręsti, ko ji nori gyvenime. Draugų kompanija nusprendžia pasilinksminti Lietuvoje. Naujai sutikta mergina pasiūlo jiems apsilankyti tatuiruočių salone. Čia prasideda baugūs dalykai. „Anarchijos salonas“ – siaubo filmas, tad patiks tiems, kas mėgsta erotikos ir siaubo kokteilį.

Burgundijos kunigaikštis (The Duke of Burgundy, 2015)
Vizualiai gražus, puikiai pastatytas britų režisieriaus Peter Strickland filmas „Burgundijos kunigaikštis“ nukelia mus į pilį Anglijoje, kur tarnaitė Evelin ir pilies šeimininkė Sintija studijuoja drugelius. Jas sieja ne tik susižavėjimas margasparniais vabzdžiais, moteris jungia intymus ryšys. Sudėtingi dviejų moterų santykiai, erotinės scenos įdomiai dera su užburiančia aplinka, keistu pomėgiu. Tylus, gan keistas filmas mėgstantiems pikantišką erotiką.

Plačiai užmerktos akys (Eyes Wide Shut, 1999)
Daugeliui gerai žinomas S. Kubriko filmas „Plačiai užmerktos akys“ minimas erotinių filmų topuose. Filmas pastatytas pagal Arturo Schnitzlerio romaną. Psichologas Viljamas (aktorius Tomas Kruzas) sužino apie savo žmonos (žavioji Nikolė Kidman) seksualines fantazijas ir neištikimybę. Viljamas pradeda ieškoti naujų potyrių už šeimos ribų, lankytis keistuose sekso vakarėliuose. Neįkyrus erotiškumas, painūs veikėjų santykiai, meistriškas filmo pastatymas – tai priežastys, nulėmusios šio filmo sėkmę ir populiarumą visame pasaulyje.
įvertinimas 4.5 / 5
Gairės: seksas, erotika, kinas
Parašė Fabula Saulė 2017 m. gruodžio 16 d., perskaityta 33 955 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos