ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Daugiausiai uždirbantys aktoriai

Kino filmų aktoriai turbūt yra būtent tie žmonės, apie kuriuos pirmiausiai pagalvojame išgirdę žodį „žvaigždė“. Jie įkūnija personažus, reklamuoja produktus ir nuolat parduoda pačią išskirtiniausią prekę – save. Tačiau ar žinote kiek šie aktoriai uždirba? Tai tikrai įspūdingos sumos, siekiančios dešimtis milijonų Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių. Susipažinkite su daugiausiai uždirbančiais kino aktoriais ir paskaičiuokite svetimus pinigus!

8. Shah Rukh Khan 38mln. $
Lietuvos ir Vakarų pasaulio žmonėms šis vardas per daug nesako, tačiau Indijoje tai – super mega žvaigždė. Bolivudas jau beveik du dešimtmečius yra pati produktyviausia vieta filmų kūrimui. Būtent Indijos kino industrija išleidžia daugiausiai filmų pasaulyje. Per dieną čia įvyksta keliolika ar keliasdešimt premjerų. Indijoje labai mylimos ir vietinio Bolivudo žvaigždės, o didesnių už S.R.Khan – nėra.

7. Tom Cruise 43 mln. $
Daugybėje filmų, per savo daugiau nei tris dešimtmečius trunkančią aktoriaus karjerą, suvaidinęs T.Cruise‘as, komerciškai yra vienas iš sėkmingiausių aktorių visame Holivude. Apie pusę milijardo JAV dolerių jau uždirbusi žvaigždė, turėjo bene sėkmingiausius metus finansiniu atžvilgiu. Suvaidinęs ne itin kritikų pamiltoje „the Mummy“ ir šeštoje „Mission Impossible“ dalyje vis tiek susižėrė per 40 milijonų dolerių.

6. Robert Downey Jr. 48 mln. $
Prieš porą metų galėjęs didžiuotis pirmąja vieta, R.Downey Jr. per daug liūdėti neturėtų, net būdamas 6-oje vietoje. Itin žmonių mėgstamas aktorius, komercinę sėkmę pasiekė vaidindamas Geležinį žmogų „Marvel“ sukurtoje superherojų visatoje. Filmuose „Avengers“ ir „Spiderman“ suvaidino antraplanius vaidmenis, tačiau savo aktorinio talento dėka tapo vienu iš arba net pačiu svarbiausiu personažu visame filme.

5. Jackie Chan 49 mln. $
Holivude šio aktoriaus filmų dabar kuriama daug mažiau, tačiau jo vardas vis dar yra labai gerai žinomas. "Rush Hour" ir "The Tuxedo žvaigždė J.Chan dabar didžiąją dalį laiko praleidžia gimtojoje Kinijoje, kur prodiusuoja ir vaidina filmuose. Čia – augančioje rinkoje, jis yra viena ryškiausių kino žvaigždžių.

4. Adam Sandler 50.5 mln. $
Klasikinis pavyzdys, tik įrodantis, kad kritikų požiūris į tavo filmus nė truputėlio neprisideda prie filmo komercinės sėkmės. Tikriausiai nė vienas A.Sandler kurtas arba režisuotas filmas nebuvo sulaukęs didelio kritikų ar tikrų  kinomanų  palaikymo. Vis dėlto auditorijos ir kino kompanijos perka A.Sandler projektus ir leido jam uždirbti daugiau nei 50 milijonų dolerių 2017-ais metais.

3. Vin Diesel 54.5 mln. $
Be „Fast and Furious“ filmų, kuriuose vaidina kultinį personažą D.Torretto, aktorius V.Diesel 2017-ais metais dar suvaidino „Guardians of the Galaxy“ antroje dalyje ir „XXX The Return of Xander Cage“ filme. Dėka šių projektų komercinės sėkmės ir didžiulių honorarų, per metus V.Diesel sąskaitą papildė 54 su puse milijonų dolerių.

2. Dwayne Johnson 65 mln. $
Iš Amerikietiškų imtynių į Holivudą perėjęs Dwayne „Uola“ Johnson, tikriausiai džiaugiasi priėmęs tokį sprendimą. Vos per kelerius metus jis tapo vienu iš geidžiamiausių aktorių veiksmo filmų žanre ir sudalyvavo ne viename komerciškai sėkmingame filme. Keliuose projektuose ir seriale vaidinantis D.Johnson buvo per plauką nuo pirmosios vietos šiame sąraše, tačiau tai nė kiek nesumenkina jo uždirbtų 65 milijonų dolerių.

1. Mark Wahlberg 68 mln. $
Ko gero viena iš Holivudo sėkmės istorijų – M.Wahlberg iškilimas iš gana vidutinio lygio aktoriaus į tikrą mega žvaigždę. Vaidmenys filmuose „Transformers“ ir komedijoje „Daddy‘s Home 2“ bei papildomo uždarbio šaltiniai atnešė M.Wahlberg beveik 70 milijonų dolerių per 365 dienas. Įdomus faktas, kad visi filmai, kuriuose suvaidino šis aktorius, per 2017 metus, kino kompanijoms uždirbo 5.3 milijardo JAV dolerių visame pasaulyje.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Povilas Mančinskas 2018 m. rūgpjūčio 23 d., perskaityta 1 571 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos