ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Top 10 daugiausiai uždirbusių sportininkų per visą savo gyvenimą

Pasaulyje šiuo metu didžiausius pinigus, kurie yra susiję su sportu, valdo NBA. Krepšininkų kontraktų sumos NBA kasmet didėja. Be NBA yra daug ir kitų sporto šakų, kuriose garsūs pasaulio sportininkai per savo visą gyvenimą susikrovė didžiulius turtus. Susipažinkite su garsiaisiais sportininkais, kurių turtas siekia milijonus, o kai kurių turtas vertinamas net milijardu dolerių.

10. Shaquille O'Neal
Turtas vertinamas 735 milijonais JAV dolerių. Pernai O‘ Neal pardavė „Shaq“ akcijų paketą korporacijai „Authentic Brands Group“, todėl krepšininko turtas išaugo. Taip pat labai svarbu paminėti, kad jo pigių sportinių batelių linija pardavė per visą krepšininko karjerą daugiau nei 120 milijonų batų porų.

9. Floyd Mayweather
Turtas vertinamas 785 milijonais JAV dolerių. Turbūt visi pamenate amžiaus kovą tarp Mayweather ir Conor McGregor. Ši kova sportininkams atnešė didžiulius pinigus. Tačiau šie pinigai nėra oficialiai dar įtraukti į Mayweather pajamas, todėl reali jo turto vertė gali siekti net iki milijardo JAV dolerių.

8. David Beckham
Turtas vertinamas 800 milijonų JAV dolerių. David pelningiausi metai buvo tada kai pasitraukė iš „Diageo“ ir pradėjo verslą su škotiško viskio įmonių vardais tokiais kaip „Haig Club“ ir „Global Brands Group“. Viso to siekis buvo pradėti kurti „Beckham“ firminius produktus.

7. Kobe Bryant
Visiems puikiai žinomas NBA krepšininkas, kurio turtas vertinamas kaip ir David Beckham 800 milijonais JAV dolerių. Kobe per visą savo NBA žaidėjo karjerą uždirbo daugiausiai pinigų lyginant su kitais komandinio sporto žaidėjais. Jis turėjo didžiausią NBA darbo užmokestį per paskutinius šešis savo karjeros metus. Krepšininkas įkūrė kompaniją „Kobe Inc“ ir finansavo 100 milijonų dolerių į rizikos kapitalo įmonę „Bryant Stibel“.

6. Phil Mickelson
Golfo žaidėjo turtas vertinamas 815 milijonų JAV dolerių. Mickelson turi sutartis su „Amgen“,“ ExxonMobil“, „KPMG“, „Rolex“, „Grayhawk“ ir „Greenbrier“. Taip pat tapo partneriais su „Intrepid Financial Partners" ir „Workday". Dideli skaičius sutarčių golfo žaidėjui leido susikrauti didžiulius turtus.

5. Michael Schumacher
Turtas vertinamas 1 milijardu JAV dolerių. 49 metų F1 lenktynininko Schumacher sveikata labai bloga. Po 2013 metų slidinėjimo Alpėse, jis sunkiai susižalojo ir atsidūrė komoje. F1 titanas dominavo savo sporto šakoje, jam priklauso net septyni titulai.

4. Jack Nicklaus
Turtas vertinamas 1,2 milijardo JAV dolerių. Jis įkūrė kompaniją, kuri atlieka golfo aikštynų projektavimus. Rengia projektavimui specialius kursus ir yra atsakingas už 410 kursų 41 pasaulio šalyje. Taip pat yra 18 projektų laimėtojas, t.y. dalyvauja trijuose ketvirtadaliuose visų tokio pobūdžio projektų, kuriuose modeliuojami, projektuojami golfo aikštynai. Be projektų, šis golfo žaidėjas valdo „Nicklaus business empire“ korporaciją, kuri apima nekilnojamą turtą, vyną, ledus, golfo akademijas, limonadą ir dar daugiau.

3. Arnold Palmer
Turtas vertinamas 1,4 milijardo JAV dolerių. Palmer mirė 2016 metų rugsėjį, tačiau jo turto dalis, t.y. 40 milijonų dolerių per pastaruosius dvylika mėnesių laikomi banke. Daugiau nei 400 parduotuvių Azijoje parduoda „Arnold Palmer“ firminius drabužius. Taip pat šis prekinis ženklas ketina persikelti į naujas rinkas, tokias kaip Tailandas ir Vietnamas. Jo turtas yra sudaręs sutartis su 39 licencijų turėtojais. Partnerystė tarp IMG steigėjo Mark McCormack ir jo pirmojo kliento Palmer sukėlė revoliuciją sporto rinkodaros srityje.

2. Tiger Woods
Turtas vertinamas 1,4 milijardo JAV dolerių. Tiger Woods yra 14 kartų didžiausių golfo čempionatų laimėtojas. Dėl traumų jis praleido paskutinius čempionatus, tačiau rėmėjai vis dar labai vertina bendradarbiavimą su Woods. „TaylorMade“, „Bridgestone“ ir „Monster Energy“ patvirtino naujas bendradarbiavimo sutartis su golfo žaidėju.

1. Michael Jordan
Turtas vertinamas 1,85 milijardo JAV dolerių. Krepšininkas vis dar išlaiko ilgalaikius įsipareigojimus su „Gatorade“, „Hanes“, „Nike“ ir „Upper Deck“. Didžiausia milijardieriaus investicija 2010 metais yra ta, jog jis už 175 milijonus dolerių įsigijo „Charlotte Bobcats“ klubą (šiuo metu vadinasi „Hornets“). 2013 metais Michael Jordan įsigytos komandos akcijos pakilo 90% ir šios komandos vertė šiuo metu siekia 780 milijonus JAV dolerių.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Marius Vaitkevičius 2018 m. sausio 29 d., perskaityta 1 192 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos