ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Žymiausios pasaulio nimfomanės

Nimfomanija – moteriška lytinė patologija, pasireiškianti nevaldomu potraukiu intymiems santykiams su vienu ar skirtingais partneriais. Šia patalogija pasižyminčios moterys stebina vyrus savo „apetitu“ ir dažniausiai reikalauja dar. Šios moterys tampa priklausomos ne tik nuo orgazmų bet ir nuo seksualinių potyrių ignoruojant moralines ar fizines ribas. Per visą istoriją tikrai buvo ne viena tokia moteris, kuri kaitindavo vyrų kraują ir nuolat ieškodavo kas patenkintų poreikius.

Pauline Bonaparte
Mylimiausia ir ištikimiausia Napoleono Bonaparto sesuo Pauline (1780–1825 m.) stulbinamu grožiu žavėjo vyrus nuo ankstyvos paauglystės. Merginos veido bruožai buvo dailūs ir išraiškingi, ideali figūra atitiko tuometinius standartus: didelė krūtinė, platūs klubai, aptakios šlaunys.
Būdama vos 16 m. Pauline pasinėrė į aistringą romaną su prastos reputacijos mergišiumi sifilitiku - Stanislasu Fréonu. Vyriškis už Pauline’ą buvo daugiau nei dvigubai vyresnis, o įtakingai Bonapartų šeimai vargais negalais pavyko juodu išskirti.

Mergina ilgai neliūdėjo – jau po mėnesio buvo užtikta besimylinti su Napoleono bendražygiu pulkininku Victoru Emmanueliu Leclercu. Susižavėjimo jaunikaičiu neslėpė: perėmė jo manieras, mėgdžiojo eiseną ir aprangos stilių... 1797 m. jiedu susituokė ir po 9 mėn. susilaukė sūnaus.

Net ir apsigyvenusi su mylimuoju Haityje, Pauline neatsispirdavo pagundoms: mylėdavosi su visais kelyje pasitaikančiais vyrais – ir su žemo rango prancūzų kareiviais, ir su tituluotais karininkais... Neužilgo vyras mirė ir Pauline teko grįžti į Prancūziją. Biografės Floros Flaser, analizavusios itin glaudų brolio ir sesers bendravimą, teigimu, intymiuosius santykius Pauline palaikė net su Napoleonu! Labai stebėtis neverta – Korsikoje, iš kur jie buvo kilę, tokie ryšiai anuomet laikyti norma.

Praėjus 8 mėn. po pirmojo vyro mirties Pauline ištekėjo už Italijos princo Camillo Borgheses. Turtingiausias šalies žmogus, deimantų kolekcionierius suteikė moteriai prabangų gyvenimą, tačiau seksualinių poreikių nepatenkino. Sklido gandų, kad Camillo yra gėjus, o Pauline neištikimybės vyrui net nesistengdavo nuslėpti... Ji nerado laiko nei budėti prie mirties patale gulinčio vyro, nei atsisveikinti su savo mirštančiu 8-mečiu sūnumi...
Pauline mirė 44 m. nuo tuberkuliozės.

Romos imperatorė, Valerija Mesalina
Valerija Mesalina (17 (arba 20)–48) būdama vos 20 m. ištekėjo už savo antros eilės pusbrolio Klaudijaus, tuometinio Romos imperatoriaus Kaligulos sūnaus. Po pastarojo mirties sutuoktiniai perėmė Romos valdymą.

Moteris garsėjo ne tik nepalaužiamu charakteriu, bet ir gašliu bei palaidu gyvenimo būdu. Ji kaip apsėsta flirtuodavo su svetimais vyrais, mėgaudavosi jų dėmesiu ir aistringomis naktimis. Daugelį meilužių vesdavosi į namus ir meilės žaidimais užsiimdavo šeimos miegamajame. Nesutinkančius mylėtis ji paprasčiausiai įsakydavo nužudyti.

Valerija nevengdavo ne tik pati dalyvauti, bet ir organizuoti orgijas kitoms pasiturinčioms moterims. Klaudijui išvykus į Britaniją, Valerija išbandė prostitutės „batus“. Moteris kiekvieną vakarą puošdavosi gražiausiais kostiumais ir eidavo į gatves. Teigiama, kad imperatorė buvo netgi susilažinusi su „kolege“ Scile, kuri iš jų pasimylės su daugiau vyrų per 24 val. Laimėjo Valerija, ji aptarnavo net 25 klientus!

Pasak istorinių šaltinių, mylimiausias Valerijos meilužis buvo Gajus Silijus – labai protingas ir patrauklus Romos konsulas. Jam moteris atvėrė širdį, papasakodama apie nenusisekusią santuoką, sudarytą tik dėl politinių motyvų. Gajus atsakė į moters jausmus, netgi norėjo įsivaikinti ir priimti kaip savo Valerijos ir Klaudijaus sūnų Britaniką. Mat ir įpėdinis pusamžiam Romos imperatoriui mažai terūpėjo.

Jekaterina II
Sofija Augusta Frederika Angelt Cerbskietė (1729–1796) būdama vos 11 m. jau žinojo, kieno žmona turės tapti ir galėjo numanyti, koks gyvenimas jos laukia. 1744 m. jaunoji prūsaitė atvyko į Rusiją, priėmė stačiatikių tikėjimą ir gavo Jekaterinos II vardą. Tai buvo padaryta, kad kunigaikštytė netrukus galėtų patenkinti politinius šeimų siekius ir susituokti su trečios eilės pusbroliu sosto įpėdiniu Petru III.
Jekaterina II po vestuvinės nakties esą liko nekalta. Mat jaunikaitis, nepaisant amžiaus (tuomet jam buvo 17 m.) turėjo bėdų lovoje. Paguodos Jekaterina II pradėjo ieškoti kitų vyrų glėbiuose. Manoma, kad moteris vienu metu turėdavo po kelis meilužius, lova dalydavosi ir su prasčiokais, ir su kilmingaisiais. Svarbiausia, kad vyras būtų ištvermingas ir turėtų didelius privalumus tarpkojo regione – būtent tokių po visą imperiją ieškodavo įnoringosios carienės pasiuntiniai.

Petrui III buvo atlikta operacija ir po beveik 10 santuokos metų Jekaterina II pastojo. Tiesa, neišvengta gandų, kad pirmagimis Pavelas I buvo vieno iš tuometinių moters meilužių Sergejaus Saltykovo palikuonis. Nepasotinamosios nimfomanės meilužis buvo ir Stanislovas Augustas Poniatovskis, paskutinis Abiejų Tautų Respublikos karalius. Jiedu netgi susilaukė dukters Anos. Nors atžala po 2 m. mirė, tačiau savo tėvui užtikrino garbingą titulą.

Bėgant metams Jekaterinos II žavesys blėso. Moteris suprato, kad jaunus meilužius labiau domina turtai ir valdžia, o ne ji pati, tačiau atsisakyti audringų santykių nė neketino. Carienė įkūrė savo meilužių klubą, kuris oficialiai buvo vadinamas „Tarnyba imperijai ir sostui”. Meilužius atrinkdavo vienas geriausių jos tuometinių patikėtinių Grigorijus Potiomkinas, tada juos tikrindavo gydytojas ir išbandydavo
samdoma rūmų dama…

Jekaterina II gerai tarnaujantiems sekso partneriams dosniai dalijo valstybės iždo pinigus, dovanodavo dvarus, teikdavo titulus.
Imperatorė išgyveno 67 m. Istoriniuose šaltiniuose mirties aprašymai skirtingi: vienuose teigiama, kad ji mirė lytiškai santykiaudama su arkliu, kituose – kad gulėdama savo lovoje patyrė insultą arba gyvybės neteko sėdėdama tualete. 

Karalienė Viktorija
Būsimoji Anglijos karalienė Viktorija (1819–1901) nuo mažumės buvo auklėjama labai griežtai: mama akylai saugojo nuo naujų pažinčių, bendravimo su vyriškosios lyties atstovais, kartu su dukra iki jos 18-ojo gimtadienio miegodavo viename kambaryje. Mergaitės maistas buvo ragaujamas, siekiant apsaugoti nuo nunuodijimo, leidžiama lipti laiptais tik su palyda… Bėgant metams, merginai darėsi
vis sunkiau susitaikyti su perdėta globa. Vienintelė viltis ištrūkti buvo vedybos.

Laimei, išrinktas jaunikis – pusbrolis Albertas, Vokietijos princas, Viktorijai patiko. Šaltiniuose teigiama, kad ji žavėjosi jo dailiais veido bruožais ir seksualiomis kojomis. Desperatiškas noras ištekėti Viktoriją pastūmėjo nieko nelaukiant pasipiršti jaunuoliui pačiai. 1840 m. pora susituokė. Kalbama, kad Albertas buvo homoseksualus, o moterys jam kėlė pasišlykštėjimą. Pirmąją naktį skaistus jaunikaitis slėpėsi nuo žmonos, o ši įtūžusi daužė kambario duris ir rėkė: „Įleisk! Aš esu Anglijos karalienė!“ Vėliau vyras sutuoktinio pareigas atliko puikiai – per vedybinio gyvenimo metus pora susilaukė net 9 vaikų!

Teigiama, kad karalienė buvusi nepasotinama moteris, reikalavusi iš vyro daugybės sueičių ištisas dienas ir naktis, o gimusius vaikus vertinusi kaip vienintelį, tačiau neišvengiamą vedybinio gyvenimo minusą. Nuo mažųjų atžalų netgi buvo įrengti automatiniai durų skląsčiai, kad šie netrukdytų mylėtis. Kai gydytojas uždraudė moteriai susilaukti daugiau vaikų, nes ši galinti mirti, Viktorija pasakė: „Gyvenimas be sekso neturi prasmės...“

Alberto ilgesys netrukus paskatino imtis neįprastų veiksmų: moteris ieškojo tarpininko, per kurį galėtų susisiekti ir bendrauti su anapilin išėjusiu vyru… Pasirodo, toks žmogus buvo visai šalia – vyriausiasis arklininkas Johny Brownas. Sklandė gandų, kad jųdviejų bendravimas neapsiribojo tik spiritizmo seansais. Neva Viktorija su Johny’u buvo slapta susituokę ir vyrui buvo leidžiama atlikti visas santuokines pareigas. Rūmuose arklininkas pašaipiai vadintas karalienės meilužiu ir tikruoju rūmų eržilu…
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Povilas Mančinskas 2018 m. sausio 20 d., perskaityta 2 351 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos