ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

TOP10 uždraustų reklamų

Pagrindinis kiekvienos reklamoms tikslas - parduoti reklamuojamą produktą. Kaip tai bus padaryta priklauso nuo to, ant kiek kūrybiški ir inovatyvūs yra reklamos kūrėjai. Istorijoje užfiksuotas ne vienas atvejis, kuomet viešųjų ryšių specialistai gerokai perlenkdavo lazdą ir vardan žiūrovų dėmesio pasirinkdavo itin kraštutines priemones, ko pasekoje jų reklamos būdavo tiesiog uždraudžiamos ir niekur nepasirodydavo. Laimei, šiais laikais turime nuostabųjį internetą ir galime matyti tai, kas niekuomet neturėjo išvysti dienos šviesos. Socialiniame tinkle "YouTube" apstu uždraustų reklamų įrašų, todėl jums pateikiame 10 pačių geriausių (o galbūt blogiausių?) visų laikų reklamų, kurios buvo uždraustos.

10. Doritos traškučių reklama
Kaip ir daugelis reklamų esančių šiame sąraše ar daugelis reklamų kurios buvo uždraustos apskritai, Doritos traškučių reklama turi seksualinį atspalvį, kuris televizijų atstovams pasirodė nepriimtinas. Tiesa, būtent šioje reklamoje viskas pateikta gan subtiliai ir atrodo, neperžengiant ribos, tad kur gi iš tiesų yra ta riba? Pažiūrėkite patys ir įvertinkite ar aštuonmetis vaikas kitoje ekrano pusėje pamatęs tokią reklamą būtų sutraumuotas ir sutrikęs.

 
9. Durex prezervatyvų reklama
Dar viena reklama su seksualiniu atspalviu. Tačiau reklamuojant prezervatyvus kitaip būti juk ir negalėtų, tiesa? Durex reklaminis šūkis "Dėl šimto milijonų priežasčių" yra alegorija į šimtą milijonų spermatozoidų. Šis šūkis problemų niekam nekelia, tačiau problemos prasidėjo tuomet, kai kompanija šūkį atvaizdavo vizualiai ir į pasimatymą einantį vaikiną lydėjo gausi minia baltai apsirengusių vyrų, suprask - spermatozoidų.

8. Skin Skin prezervatyvų reklama
Dar viena prezervatyvų reklama, tik šį kartą, kaip bebūtų keista, uždrausta ji buvo tikriausiai ne dėl seksualinių akcentų, bet dėl to, jog reklamos kūrėjai perlenkė lazdą ir ji yra tiesiog šlykšti. Marketingo komanda matomai turėjo svarbią užduotį - kuo garsiau ir plačiau ištransliuoti žinią, jog Skin Skin prezervatyvai yra vaisių skonio. Jie tai nusprendė padaryti pačiu vulgariausiu būdu, todėl reklamoje besiglamonėjantys jaunuoliai buvo užklupti tėvų, o vaikino rankoje esantis prezervatyvas kaip mat atsidūrė jo burnoje, neva prezervatyvas yra tokio gero skonio, jog galima apsimesti, kad tai yra kramtoma guma.


7. Bunker Footwear reklama
Gana nuspėjama, tačiau ne ką mažiau vulgari reklama - sumanę pareklamuoti batus ir malonumą jais rūpintis, reklamos kūrėjai nusprendė į vaizdo klipą įtraukti ir masturbaciją bei zoofiliją. Tiesiog genialu. Vaikinas žiūri televizorių, kurio ekrane matomos besiporuojančios meškos, o filmuojant reklamos personažą iš nugaros, imituojama masturbacija. Vėliau įeina jo mergina ir išvydusi šį reginį pasiunčia vaikiną ant trijų raidžių, o reklamos finalas aiškus - išaiškėja, jog pagrindinis veikėjas tiesiog intensyviai valė savo batus.


6. Carl's Jr mėsainio reklama
Nors reklama taip pat buvo uždrausta dėl per smarkiai išreikšto seksualumo, šį kartą tai bent ne vulgaru, o vyresnės, vyriškos lyties auditorijai dar ir bus į ką paganyti akis. Principas paprastas - graži mergina gamtoje valgo itin didelę dešrelę įspraustą į mėsainį. Verta paminėti, jog panelė su dešrele elgiasi ne kaip su paprasta dešrele.


5. Ihr Optiker akinių reklama
Itin ekspresyvus vaizdas, kurį net sunku pakomentuoti - geriau pažiūrėkite patys. Tai viena iš tų reklamų, dėl kurios draudimo tikriausiai nekils klausimų nė vienam.


4. Rolling Rock alaus reklama
Viena iš nedaugelio reklamų, kuri buvo uždrausta ne dėl seksualinio pobūdžio ar užuominų į lytinius santykius. Tiesa, pati reklama gan kvaila ir taip pat neapsiėjo be antro galo - stadione atmuštas beisbolo kamuoliukas lekia lyg pasiutęs ir visiems iš eilės pataiko į tarpukojį. Finale parodomi du bičiuliai sėdintys tribūnose, gurkšnojantys reklamuojamą alų ir dėl nieko nesijaudinantys, mat jų pasididžiavimai apsaugoti su specialiomis apsaugomis.


3. Burger King reklama
Norėdami pristatyti savo naująjį, didelį vištienos sumuštinį, Burger King pasirinko aliuziją į vyrišką pasididžiavimą.


2. Zazoo prezervatyvų reklama
Dar viena prezervatyvų reklama, tačiau šį kartą ji nei šlykšti, nei vulgari. Atvirkščiai, reklama atrodo gana sąmojinga ir šmaikšti. Vaizduojamas vyras su vaiku prekybos centre. Vaikas pradeda krėsti šunybes, mėtyti prekes iš lentynų, rėkti ir voliotis ant žemės. Paskutiniame kadre pasirodo užrašas, skelbiantis moralą - "naudokite prezervatyvus".


1. Skittles reklama
Kompanija Skittles garsėja iššaukiančiomis reklamomis, kurias uždraudžia, tačiau ši yra pačiausia iš pačiausių. Atvirai vaizduojamas lytinis aktas ir kulminacija kurios epicentre Skittles saldainiukai.įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Šarūnas Klenauskas 2018 m. sausio 16 d., perskaityta 1 247 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos