ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Brangiausi vaistai

Medicinos pramonė yra tikrai negailestinga. Mirtinomis arba nepagydomomis ligomis sergantys asmenys moka didžiulius pinigus už tai, kad galėtų gyventi. Šiame sąraše pateiksime brangiausius vaistus, kurių naudojimas sukelia pacientams tikrų tikriausią galvos skausmą. Daugiausiai kainuojantys vaistai dažniausiai skirti itin retų ligų gydymui, tačiau jų kainos – nežmoniškos. Paskaitę šį sąrašą tikrai apsidžiaugsite kitu savo apsilankymu vaistinėje.

Viekira Pak (30 200 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)
Šio vaisto paskirtis – Hepatito C gydymas. Hepatitu C serga apie 130-150 milijonų žmonių visame pasaulyje, arba tiek pat, kiek jų gyvena visoje Rusijoje. Jeigu jokių vaistų nenaudojate, ši liga gali iššaukti kepenų cirozę, kepenų nepakankamumą ar net kepenų vėžį.

Firazyr ikatibantas (31 300 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)
Švirkščiamas Firazyr vaisto variantas yra naudojamas HAE sutrikimo pacientams gydyti. Šio sutrikimo kamuojami žmonės susiduria su tinimo priepuoliais. Itin staigiai ir netikėtai juos gali užpulti rimtas tinimas, o už 31,3 tūkstančio eurų galėsite įsigyti 3 švirkštus vaisto. Suleidus vaistus, teigiamas poveikis jaučiamas gana nemažą laiką, o tinimo priepuoliai atsitraukia.

Cuprimine (Penicilaminas) (34 800 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)
Cuprimine vaisto gamintojas buvo nupirktas liūdnai pagarsėjusios farmacijos milžinės Valeant. Ši neinvestuodavo į vaistų kūrimą, o tiesiog keldavo retų ir brangių vaistų kainas. Tad ir Curpimine gamintojai buvo priversti didinti vaisto kainą. Šis produktas yra skirtas gydyti Vilsono ligą, kuria sergančių žmonių organizme kaupiasi varis. Už beveik 35 tūkstančius eurų nusipirksite 120 kapsulių. Vieną reikia išgerti po kiekvieno valgio.

Orkambi (38 600 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)
Itin retos F508del mutacijos paveikti cistinės fibrozės pacientai, turi vartoti lupikiškai brangų Orkambi vaistą. Negydoma ši, paveldima liga gali pribaigti pacientą. Jo plaučiuose ir kituose gyvybiškai svarbiuose organuose kaupiasi tankios gleivės. Tik išleisti, šie vaistai, metams, kainavo ~226 tūkstančius JAV dolerių, tačiau vėliau kaina buvo sumažinta.

HP Acthar - kortikotropinas (45 100 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)

Ką daryti, jeigu sergate skleroze, reumatoidiniu artritu ar skundžiatės kūdikio spazmais? Pirkti HP Acthar gelį. Nors šis vaistas rinkoje jau nuo šeštojo dešimtmečio, daugybė protestų ir pasipiktinusių vartotojų pykstančių dėl aukštų kainų nepastūmėjo korporacijos Mallinckrodt Pharmaceuticals mažinti vaisto kainą. Už 45 tūkstančius eurų įsigysite viso labo dvi šio gelio talpas.

Harvoni (69 200 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)

Nors paploninti piniginę už  šį vaistą reikėtų tikrai nemažai, perkant jo sudedamuosius komponentus atskirai – mokėtumėte dar daugiau. Už pilną gydymo kursą sumokėsite 69 200 eurų, šie vaistai tikrai bus reikalingi Hepatitu C sergantiems žmonėms, kadangi būtent šią ligą ir gydo Harvoni.

Sovaldi - sofosbuviras (71 800 € už 30 dienų gydymo kursą/arba receptą)
Naujos kartos Hepatito C vaistas Sovaldi – sudarytas iš sofosbuviro, kuris yra viena iš aukščiau minėto Harvoni sudedamųjų dalių. 2013 metais išleistas vaistas sulaukė daug spaudos ir naujienų portalų dėmesio, kadangi viena Sovaldi tabletė kainavo lygiai 1 000 JAV dolerių. Už 81 tūkstantį „žalių“ jums pavyktų turėti pilną gydymo trukmei reikalingą dozę. Taip būtų, jeigu turėtumėte gerai veikiantį sveikatos draudimą JAV. Tačiau, jei taip nėra, 84 tūkstančius jums kainuos 12 savaičių gydymo kursas, na, o per metus reikės dar 3 tokių kursų...
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Povilas Mančinskas 2018 m. rūgpjūčio 20 d., perskaityta 1 145 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos