ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Baisiausios pasaulio vietos

Nesvarbu tikite mistika bei paranormaliais reiškiniais ar ne - kai kurios vietos kelia šiurpą visiems. Pasaulyje gausu pastatų ar net gyvenviečių, kurios su savimi nešasi kraupią praeitį bei istorijas kuriomis sunku patikėti. Nors kai kuriems žmonėms tokios vietos kelia susidomėjimą ir adrenalino kiekį kraujyje, toli gražu ne visi išdrįsta aplankyti baisiausias vietas pasaulyje. Jei esate vienas iš jų - saugiai įsitaisykite anapus ekrano ir susipažinkite su 10 baisiausių (arba pretenduojančių tokiomis tapti) vietų visame pasaulyje. Tiesa, šis sąrašas neturi eiliškumo, tad nuspręsti kas iš tikrųjų yra baisiausia lieka jums.

Pluckley, Kentas
Šalia Kento miesto Didžiojoje Britanijoje esanti Pluckley kaimelis yra uždaras turistams - tai šį tą pasako. Miestelio savivaldybė nusprendė nebepriimti užklydėlių, mat nuolatiniai vizitai iš vaiduoklius norinčių pamatyti smalsuolių visiems įgriso. Būtent taip - šnekama, jog miestelyje klaidžioja ne viena pasiklydusi siela, o naktimis aplinkinių kaimų gyventojai girdi garsius riksmus ir pagalbos šauksmus sklindančius iš Pluckley. Istorijų kas ir kodėl čia vaidenasi gausu, tačiau ar jomis verta tikėti yra kiekvieno asmeninis reikalas.

Riddle namai Floridoje
1920 metais Floridoje išdygo eilinis, niekuom neišsiskiriantis namas priklausęs Karlui Riddle. Faktas, kuris daro šį namą neįprastu - pats Karlas ir vienas jo darbuotojų čia nusižudė. Šnekama, kad savižudybė buvo šiurpi ir nesuprantama - abu vyrai pasikorė, tačiau aiškios priežasties kodėl tai galėjo nutikti niekas nežino. Taip pat šnekama, jog čia kiekvieną naktį vaidenasi, tad namai ir viskas kas juose yra stovi apleisti ir neliečiami jau daugelį metų.

Bellų raganos urvas
Tamsiame ir atokiame urve buvo nužudyta Džono Bello šeima. Šis urvas toks kraupus, jog niekas net nedrįsta kelti ten kojos - iki šiol buvo pasitelkta tik speciali įranga, su kuria buvo bandoma nufotografuoti urvą iš vidaus, tačiau išgauti gerų nuotraukų nepavyko niekam. Sakoma, jog visa nužudytoji šeima vaidenasi urvuose ir persekioja aplinkinius gyventojus. Žmonės vengia pirkti ar nuomotis namus esančius netoliese Bellų raganos urvo. Taip pat tikima, jog visi akmenys ar net smėlis iš šio urvo yra prakeiktas ir jo liesti nevalia.

Moundsville, Vakarų Virdžinija
Vakarų Virdžinijoje esantis Moundsville miestelis skaičiuoja jau 120-us gyvavimo metus. Keista, tačiau miestelis nuolatos traukė įvairiausio plauko nusikaltėlius, kurių dauguma buvo gan žiaurūs. Miestelio valdžia buvo griežta ir nereiškė jiems jokio pasigailėjimo - visus patupdydavo už grotų be jokių patogumų ar net maisto. Viso to esmė buvo pamokyti nusikaltėlius ir parodyti visuomenei, kas laukia už įstatymų nesilaikymą. Daugelis nuteistųjų mirė už grotų nuo pragariškų sąlygų, o pats kalėjimas buvo uždarytas dar 1995 metais. Manoma, jog tame pastate ligi šiol vaidenasi ir naktimis galima girdėti buvusių kalinių verksmus.

Stulo kapinės
Bumfuck miestelyje esančios kapinės turi šiurpią istoriją. 20 amžiaus pradžioje šiame miestelyje gyveno apie 20 žmonių. Du iš jų - tėvas ir sūnus, nelaimingo atsitikimo metu žuvo ir buvo palaidoti savo pačių fermoje, kur ir susiformavo dabartinės kapinės. Kapinėse yra didelis ir storas medis, ant kurio šakos bėgant metams nusižudė dar ne vienas žmogus ir buvo palaidotas tose pačiose kraupiose kapinėse.
Nors pačios kapinės ir yra nedidelės, tai jas padaro tik dar šiurpesnėmis - bene visi švento poilsio čia atgulę žmonės žuvo, buvo nužudyti, arba nusižudė patys. Šnekama, kad vaiduoklių ir keistų reiškinių naktimis čia apstu.

Myrtle plantacija
Neįtikėtinai daug žmonių teigia, jog šioje vietoje yra matę moterį ilgais plaukais. Tiksliau, moters vaiduoklį, kuris pasirodo tik naktimis. Tai viena iš dažniausiai žmonių norinčių išvysti vaiduoklius lankomų vietų visoje Amerikoje.

Teigiama, jog pastatas buvo pastatytas ant senų kapinių, todėl vėlės užpyko ir ėmė vaidentis bei gąsdinti žmones. Tas pats moters ilgais plaukais vaiduoklis kartais elgiasi kaip normalus žmogus, o kartais kabo medžių viršūnėse, lyg būtų pakarta. Tiesa, šiuo metu čia apsilankyti neįmanoma - policija uždarė priėjimą pašaliniams, kadangi aplinkinių namų gyventojai skundėsi pastoviu smalsuolių dėmesiu.

Helltown
Išvertus į lietuvių kalbą ši gyvenvietė vadintųsi pragaro miestu. Šiaurinėje Ohio dalyje įsikūręs miestelis gyvuoja nuo 8 dešimtmečio, tačiau gan greitai buvo išpirktas, o visi ten esantys namai sulyginti su žeme - šioje vietoje išdygo pramogų parkas.

Parkas nebuvo labai populiarus, todėl dabar jau yra uždarytas. Šnekama, jog šioje vietoje pilna vaiduoklių - į gatves lenda visų žmonių, kurių namai buvo nugriauti, vėlės. Ne daug kas išdrįsta kelti koją į šią šiurpią vietą, ypač po to, kai keletas keliautojų siekiančių pamatyti mistinius reiškinius čia žuvo arba paprasčiausiai pradingo.

Lėlių sala, Meksika
Tikriausiai jau esate girdėję apie šią vietą. Ir ne be reikalo - ji viena šiurpiausių visame pasaulyje. Lėlių sala Meksikoje yra nukarstyta lėlėmis ir lėlių galvomis, todėl atrodo itin baisiai.

Pagal legendą, saloje mirė (arba žuvo) maža mergaitė, jos kūnas rastas šalia esančiame kanale. Jos atminimui ant saloje esančių medžių buvo pakabinta keletas lėlių, tačiau tai virto visišku kultu ir žmonės tiesiog nusėjo salą su “pakartomis” lėlėmis.

Mirties kelias JAV
Maždaug per 10 kilometrų nuo pagrindinio kelio nutolęs mirties kelias esantis New Jersey valstijoje apipintas įvairiausiais pasakojimais. Čia keliavę žmonės teigia, jog aplinkiniuose miškuose, visai netoli nuo kelio, jie matė baltus ir juodus siluetus, primenančius vaiduoklius.

Būtent šiame kelio ruože buvo nužudytas keliautojas, todėl kalbama, jog būtent jo vėlė čia ir vaidenasi. Taip pat sakoma, jog važiuoti tamsiu paros metu čia nesaugu - vėlės gali pulti ir pradanginti keliautojus.

Getisbergo mūšio laukas
JAV civilinio karo metu vyko Getisbergo mūšis, kuriame žuvo apie 50 tūkstančių karių. Dauguma jų buvo palaidoti ten pat kur ir žuvo - mūšio lauke. Kalbama, jog naktimis čia galima pamatyti itin keistų vaizdų ir išgirsti žuvusių karių raudas. Turistams į šią vietą papulti taip pat nepavyks, ji uždaryta dėl per didelio susidomėjimo paranormaliais reiškiniais.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Šarūnas Klenauskas 2018 m. vasario 13 d., perskaityta 2 923 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos