ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

TOP 10 populiariausių visų laikų dainų

Ne visi mes esame melomanai, tačiau vistiek daugelis mėgsta muziką. Gal ir ne kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro, tačiau vieni: kai ilsisi, kiti – kai linksminasi, o treti – kai gamina valgyti. Nors neįmanoma neišgirsti šiuolaikinės muzikos, kuri dažnai mus lydi per radiją, reklamose ir panašiai, tačiau tikrai ne visos dainos yra atsparios laikui.

Tačiau kai kurios yra!

Jūsų dėmesiui – TOP 10 dainų, kurios išgyveno skirtingą laikmetį, stilių, madas ir iki šių dienų yra klausomos kaip kad prieš dešimtis metų. Žinoma, kiekvienas galėtų sudaryti jam gražiausių dainų TOP 10, tačiau šįkart mes apie tuos kūrinius, kurie ilgai išliko topuose ir viršijo pardavimus.

The Beatles "Hey Jude"
The Beatles išleistoje 100-to dainų sąraše daina Jei Jude buvo 16 vietoje, tačiau dėl savo melodingumo vis kylo aukštyn ir iki šių dienų yra išlikusi ne tik kaip viena svarbiausių grupės The Beatles dainų, tačiau viena žinomiausių dainų apskritai. Daina buvo išleista 1968-ais metais ir pelnė topus ne vienoje kategorijoje, juolab, ne vienoje šalyje. Juolab, anuomet dainos ilgis siekė net 7:11s. Ir tai buvo viena ilgiausių dainų patekusių į JAV topus.

Debby Boone "You Light Up My Life"
Keista, tačiau ši daina daugelio lietuvio ausims yra mažai žinoma. Keista ne todėl, kad ji melodinga, tačiau tai, kad nors Vakarų pasaulyje labai ilgai išliko topuose, tačiau atrodo, kad jos mada iki Lietuvos labai ryškiai nebuvo atėjusi. Ši daina net 13 savaičių karaliavo “Record World” tipuose. Daina išleista 1977 metais.

Olivia Newton-John "Physical"
Daina išleista 1981-ais metais ir tai būtent ji yra sėkmingiausias šios atlikėjos albumo pagrindas. Įdomu tai, kad šios dainos klipas laimėjo Grammy apdovanojimus. Pabrėžiame, kad daina pasirodė 1983-ais metais, tad anuomet jis daugelį šokiravo dėl klipe matomų vaizdų.

Bayside Boys "Macarena Mix"
Turbūt 90’-ais metais nebuvo nei vienos diskotekos, kurioje negrotų "Macarena". Tiesa, ji populiari buvo tikrai ne tik mūsų šalyje, tačiau ir visoje rytų Europoje. Daina buvo išleista 1996-ais metais, o daugelis iki šiol labai puikiai žino ne tik dainos žodžius, tačiau ir manevringus judesius, kuriuos galima pamatyti šios dainos klipe.

Black Eyed Peas "I Gotta Feeling"
Nors Black Eyed Peas grupė jau gali būti vadinama šių laikų grupe, tačiau 90-ųjų vaikai taip pat dažnai pabrėžia ribą, kuri atskiria šios grupės pirmuosius šlovės žingsnius, kurie buvo neatsiejami nuo melodingumo ir šių dienų muziką, kuomet muzika nebėra muzika. I Gotta Feeling buvo išleista 2009-ais metais. Pasijutote seni? Nors šiai dainai jau dešimt metų, tačiau klubuose tai vis dar vienas populiariausių hitų, kuris paskatins Jums pajudėti.

LMFO "Party Rock Anthem"
Party Rock Anthem pasirodė 2011-ais metais ir net 6 savaites laikėsi topuose, klausomiausių dainų šimtuke. Rekordas ir tai, kad šio singlo kopijų parduota daugiau nei 10 mln. Vertinama ne tik smagi daina, tačiau ir gana inovatyvus klipas, kuris dažnai vadinamas vienu ryškiausių muzikinių vaizdo klipų pasaulyje.

LeAnn Rimes "How Do I Live"
Ši daina dažnai vadinama visų laikų klasika, kurios nenugalės net laikas, o dainininkė vadinama viena geriausių šių dienų menininkių moterų. Daina pasirodė 1997-ais metais. Dainuota ir perdainuota, atsirado daug versijų, mixų, tad galbūt girdėjo perdirbinį, tačiau neteko girdėti originalo.

Bobby Darin "Mack the Knife"
Grįžtame į senesnius laikus. Bobby Darin Mack the Knife daina buvo išleista 1959-ais metais, tačiau pati pirma šios dainos versija pasirodė dar 1928-ais metais, kurią atliko Bertolto Brechto. Antroji dainos versija JAV ir Kanadoje ilgus mėnesius laikėsi topuose ir nugalėjusi laiką leidžiama iki šių dienų. Taip pat galite išgirsti labai daug įvairiausių padirbinių.

Santana ir Rob Thomas "Smooth"
Lotynų kilmės roko grupės Santana kūrinys laimėjo net 3 Grammy apdovanojimus, tad tai puikus įrodymas, kad ši daina yra viena verčiausių Jūsų dėmesio. Daina buvo išleista 1999-ais metais ir JAV muzikos topuose laikėsi net 12 savaičių iš eilės!

Chubby Checker "The Twist"
Jokio skirtumo, ar Jums 60-imt, ar 12-ka - turbūt puikiai žinote šią dainą, kuri naudojama atskirai ne tik kaip muzikinis fonas, tačiau dažnai skamba ir šokiuose. Daina buvo išleista 1960-ais metais ir dainuojama iki šiol. 2012-ais metais ši daina buvo įrašyta į Guineso rekordų knygą. Skambant šiai melodijai buvo organizuotas rekordas, kurio metu didelė grupė žmonių užėmė gatves ir sukosi tvisto ritmu.

įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Rūta Striškaitė 2019 m. liepos 22 d., perskaityta 661 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos