ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

TOP 10 blogiausių aktorių pasaulyje

Ar aš negalėčiau geriau? Toks klausimas bent dešimtį kartų turi perbėgti jūsų mintis kai žiūrite tikrai prasto aktoriaus pasirodymą TV ar kino ekrane. Veido dengimasis, žandų raudonis, frustracija ir nesusipratimas – šios emocijos turėtų geriausiai apibūdinti Jūsų reakciją, kada matote kažkurio iš šio dešimtuko narių vaidybą. Tačiau ar galima juos kaltinti? Spręsti Jums.

10. Kevin James

Žymiausi „hitai“: Polas Blartas Prekybos Centro Policininkas, "Nebrendylos"

Šis apkūnus vyrukas Holivude sukasi jau ilgą laiką. Iš Niu Jorko kilęs Kevinas Džeimsas savo karjeroje žinomas kaip Polas Blartas – nejuokingas ir neįdomus policininkas iš kurio buvo išspaustos net dvi dalys filmų, kurie tokie neįdomūs, kad kritikų ir fanų yra pasmerkti už neįsimintinumą ir nuobodumą. Pats K.James‘as yra absoliučiai neįvairiapusiškas aktorius, tesugebantis vaidinti apkūnų slunkių ir pastumdėlį, o kitų talentų šis vyras ekrane nedemonstruoja.

9. Sinbadas (David Adkins)

Žymiausi „hitai“: „Kalėdų karštinė“ ir neegzistuojantis filmas su džinu

Sinbadas – tai jau tragiškas būdas pradėti karjerą aktorystėje, pasivadinti tuo pačiu vardu kaip vidutinio žinomumo pasakų piratas. Sinbado visi filmai ir aktoriniai sugebėjimai papuola į kategoriją „meh“ – visiškai nesukeliantys emocijų, o jo paties vaidyba yra neįspūdinga ir gana nuobodi. Tačiau tokių aktorių daug, o šį vyruką į 9-ą vietą atveda tai, jog vienu metu bene visame internete tvyrojo teorija, kad jis yra išleidęs filmą, kuriame vaidina džiną ir didžioji dalis žmonių savo pasąmonėse tikrai turėjo apčiuopiamą to filmo vaizdą, bet niekas negalėjo atsiminti pavadinimo. Oi kaip blogai...

8. Hulk Hogan


Žymiausi „hitai“: Realybės šou apie Hoganų šeimą, keli bankrotai ir sekmadienio ryto filmai

Nors ir buvo vienas iš didingiausių šoumenų WWE – amerikietiškose imtynėse, Halkas Hoganas savo talentų į vaidybą perkelti nesugebėjo. Tragiški emocijų perteikimai, nuolatinė kalbos dovanos rodymo stoka ir prasti filmų pasirinkimai tik ledkalnio viršūnė. Tai, jog H.Hoganas visiškai nesugebėdavo įkūnyti vaidmens yra bene pagrindinė jo bėda. Tačiau jis vis tiek pakankamai geras, kad rytais būtų rodomas per lietuvišką televiziją...

7. Amy Schumer


Žymiausi „hitai“: Stand-up komedija, „Be stabdžių“

Feminimzas šiai „komikei“ atnešė pasisekimą tarp moterų auditorijų JAV. Deja, aktorės ir rašytojos karjera paženklinta žemesnio nei vidutinio lygio komedijomis, lėkštais, gašliais ir visiškai nekūrybingais juokeliais. Tokio pat lygio komikai vaidina daugelyje komedijų, tačiau būna žymiai mažiau ažiotažą keliančios asmenybės. Tad dėl savo lėkštų pokštų ir gana nemalonaus elgesio A.Schumer perkelia viską į dar žemesnį lygmenį.

6. Tom Green

[media=https://www.youtube.com/watch?v=8ZYrutVyZ-A]

Žymiausi hitai: „Freddy got fingered“, radikalumas 90-ųjų pabaigoje

Šis kanadiečių komikas išgarsėjo dėka MTV kanalo ir iškilo į paviršių kaip unikalus ir netradicinis pokštininkas. Visa MTV medžiaga 90-ųjų pabaigoje ir XXIa. pradžioje turėjo unikalią atmosferą ir skonį, kuris T.Green‘ą ir kitus muzikinio/pramoginio kanalo veidus leisdavo atskirti nuo kitų. Deja, ties kilimu prasidėjo ir kritimas, nes suvaidinęs „Kelyje“ (Road Trip) 2000 metais, T.Greenas pasijautė tikra hitų mašina ir tikriausiai naudodamas apgavystes ir kitus triukus surinko 14 milijonų biudžetą filmui „Freddy Got Fingered“, kuriame jis atliko pagrindinį vaidmenį ir kurio scenarijų pats ir parašė. Įjungęs visus vaidinimo jungiklius T.Green'as vis tiek nesugebėjo atnešti juostai sėkmę. Ilgai tęstas filmo rodymas išstenėjo 14.3 milijonų dolerių pajamas, kas leido mėgautis tik apgailėtinais pelno rodikliais, o T.Green‘as po truputį dingo iš eterio.

5. Dakota Johnson ir Jamie Dornan duetas


Žymiausi hitai: „50 pilkų atspalvių“ frančizė

Paimti vidutinę, masiškai pervertintą gašlią, seksualiai nepatenkintos vidutinio amžiaus moters knygą ir paversti ją filmu ne suaugusiems tikrai nebuvo pats geriausias prodiuserių sprendimas (žiūrovams). Nors pinigų šis kino industrijos kūdikis tikrai uždirbo (571 milijonas dolerių, kai tuo tarpu biudžetas - 40 milijonų), bet pagrindinių aktorių vaidyba vietomis tiesiog pasibaisėtina. Filmui, kurio istorijai be erotinių prieskonių suteikti kažką stipraus yra be galo sunku, buvo pasirinkti neemocingi aktoriai ir vietomis atrodo, kad specialiai buvo rinkti tie žmonės, kurie nemoka vaidinti tikro žmogaus ir tiesiog spinduliuoja dirbtinumą. Kas blogiausia, yra net kelios šios frančizės dalys... Visos jos vertinamos blogai tiek tarp kritikų, tiek tarp žmonių.

4. Kristen Stewart


Žymiausi hitai: „Saulėlydis“

Šios aktorės nemėgsta labai didelis kiekis žmonių, o pasakyti dėl ko net ir didžiausiems „heiteriams“ kartais būna sunku. Dėl jos nespalvingos vaidybos į ją nugarą atsuko net ištikimiausios „Twilight“ gerbėjos. Vienus erzina jos pastoviai nutaisyta specifinė mimika, kitus – kvailas personažas ekrane ar nuobodi ir lėkšta asmenybė už ekrano ribų. Kad ir kaip bebūtų, K.Stewart tikrai yra per daug nemėgstama, kad galėtų išvengti šio sąrašo.

3. Mel Gibson


Žymiausi hitai: „Mirtinas ginklas“, paveikslų pardavimas po skaudžių skyrybų

Nenuneigsime fakto, jog Melas Gibsonas yra kino industrijos genijus, tačiau rodos, kad laikui bėgant jo vaidybiniai įgūdžiai - išgaravo. Galbūt prie to prisidėjo apie 100 milijonų kainavusios skyrybos, ir tam, kad pajėgtų išsimokėti gobšiai žmonai, turėjo parduoti brangią paveikslų kolekciją. Paskutiniai jo vaidmenys tikrai neįsimintini ir tai liūdina, nes visi žinome, kad Melas gali tikrai geriau... Konfliktai ir muštynės su prodiuseriais bei režisieriais sužlugdė jo aktorinę karjerą ir dabar jis dalyvauja tik už ekrano.

2. Paris Hilton


Žymiausi hitai: „Noriu jos, nenoriu tos!”, erotinė vaizdajuostė

Tai vienas iš geriausių įrodymų, jog pinigai gali bene viską. Hilton viešbučių tinklo įkūrėjo proanūkė, kuri nuo jaunystės turėjo didelius turtus ir norą pasirodyti. Iš to noro daug gero kino pasaulyje neatsirado. Iš filmų negalima net pasijuokti, jie dažnai tiesiog užgaulūs, neįdomūs ir visaip kitaip nekokie. Štai garsiausias jos filmas iMDB turi stulbinantį 1,9 įvertinimą... Netalentinga aktorė nesugeba įsikūnyti į vaidmenis, neturi jokio talento prodiusuojant, nuodėmės už ekrano - visa tai Paris Hilton asmenybė kino industrijoje.

1. Tommy WiseauŽymiausi hitai: "Kambarys"

Jau pristatėme šį vyruką blogiausių filmų sąraše. Savo projekte „The Room“ jis režisavo filmą ir atliko pagrindinį vaidmenį filme, kuris pripažįstamas blogiausia visų laikų kino juosta. Tačiau T.Wiseau yra toks blogas aktorius, kad žiūrėti į jo vaidybą gali būti itin smagu. Perdėtos reakcijos, nuostabūs emocijų pokyčiai ir kitos skambios detalės pelnytai atveda T.Wiseau į 1-ąją šio sąrašo vietą.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Povilas Mančinskas 2018 m. sausio 23 d., perskaityta 755 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Lapkritis 2019    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos