ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

Blogiausi kada nors sukurti filmai

Karts nuo karto kine ar televizoriuje pamatome filmą, kuris priverčia susimąstyti - „ką sau galvojo režisierius ir scenaristai?“. Filmas gali būti neįdomus tik Jums, gali nepatikti tik Jums, tai natūralu, bet šiame sąraše esantys filmai nepatiko nei kritikams, nei žiūrovams...

Džiglis („Gigli“ 2003m.)

Pagr. aktoriai: B. Aflekas, J. Lopez

Ši romantinė komedija turėjo visus reikalingus duomenis geram filmui: garsius A lygio aktorius, patyrusį ir talentingą scenaristą bei Beną Afleką, pačiame jo populiarumo pike. Jam talkino vyrus seilę varvinti priverčianti J-Lo, tuometinė Afleko mergina, tačiau... Tragiški juokeliai, banalus scenarijus ir visiškai netinkantis amplua pagrindiniam veikėjui suteikė šio filmo žiūrovams neišdildomą, bet ne itin teigiamą įspūdį.

Kambarys („The Room“ 2003m.)

Pagr. aktoriai: T. Wiseau, G. Sestero

Matyt, 2003 metai buvo labai nesėkmingi kino industrijai... Šį filmą jo nemačiusiems žmonėms apibūdinti yra gana sunku. Bene tiksliausias apibrėžimas: „ar žinote tokį tipą dalykų, kurie yra tokie blogi, kad net peržengia į šedevrų lygmenį?“. Būtent toks yra „Kambarys“. Vienintelis filmo scenaristas ir režisierius T. Wiseau priėmė gausybę avangardinių ir eksperimentinių sprendimų, o save pastatė į protagonisto vaidmenį, kas leido filmui tapti kulto klasika. Dabar, net po 14 metų, filmas rodomas kino teatruose, o fanai atkuria ir juokingai bei garsiai imituoja filmo akimirkas.

Džekas ir Džilė („Jack and Jill“ 2011m.)

Pagr. aktoriai: A. Sandler, A. Pacino

Kai pagalvojame apie A.Sandlerį, į galvą ateina lengvo pobūdžio komedijos kaip „Nebrendylos“, „Laimis Gilmoras“ ir kiti, o A.Pacino žinomas kaip vienas labiausiai šlovinamų rimtų, trilerio ir dramos žanrų aktorių. Sujungus šių dviejų žvaigždžių talentus į vieną, galėjo gautis arba labai puikus filmas, arba visiška tragedija. Deja, šiame sąraše tėra tik antrojo tipo filmai. Kritikai kaltino kūrėjus per didele reklama, lėkštu scenarijumi, o žiūrovai liko nusivylę Sandlerio vaidmeniu ir filmą sulygino su žemėmis.

Visi afrikietiški veiksmo filmai

Jūs tik pažiūrėkite į šiuos klipus...

Norbitas („Norbit“ 2007m.)
Pagr. aktoriai: E. Murphy
Edis Merfis yra vaidinęs tikrai geruose ir ikoniškuose filmuose - nuo „Išprotėjęs profesorius“ iki „Beverli Hilso policininkas“. Šis komikas turi ryškų pėdsaką Holivude. Filme „Išprotėjęs profesorius“ Eddy Murphy vaidino kelis skirtingus šeimos narius, kas daug kam patiko. Tačiau Norbite viskas tiesiog daug ekstremaliau. Tai kaip apsilankymas pas daktarą. Kada reikia, tai reikia, bet šiaip tai nesinori... Veikėjai ne tokie juokingi, kai kurie pokštai tiesiog nemalonūs ir šlykštūs, o kritikai bei žiūrovai šį filmą titulavo blogiausiu Edžio Merfio darbu, nors komercinės sėkmės ši ekranizacija ir susilaukė.

Betmenas ir Robinas („Batman and Robin“ 1997m.)

Pagr. aktoriai: G. Clooney, A. Schwarzenegger

Amerikoje komiksai ir super-herojai yra kultūros dalis. Kapitonas Amerika įkvėpė karius, kovojančius prieš nacius, o Supermenas ir Betmenas leido patikėti, kad tokie didvyriai gyvena tarp mūsų. Betmenas yra vienas iš didžiausių visų laikų komiksinių figūrų, kurios leidžia leidykloms, žaislų gamintojoms ir filmų industrijai uždirbti milijonus. Tačiau niekas nesitikėjo, kad iš esmės niūri ir tamsi Betmeno realybė pavirs komiška nevykusių ir lėkštų juokelių kupina ekranizacija. Terminatorius A. Schwarzenegger vaidino pagrindinį filmo blogiuką, kurio visi pasisakymai tebuvo lėkštos, ironiškos frazės apie ledą ir šaltį, kadangi jis pats buvo Ponas Šaltis. Kino juosta pinigų uždirbo tikrai nemažai, bet kritikų ir tikrų Betmeno istorijos fanų šis filmas nesužavėjo ir juos be galo nuliūdino.

Karklų žmogus („The Wicker Man“, 2006m.)
Pagr.aktoriai: N. Cage
Nikolas Cage išgarsėjo kaip tikrai unikalus aktorius su dar neregėtomis vaidybos manieromis. Spartus kilimas į šlovę paskui save atvedė ir norą švaistytis pinigais. Prabangūs automobiliai, vilos, jachtos ir net privati sala priartino N.Cage‘ą prie bankroto slenksčio ir šiam teko kapanotis iš finansinių sunkumų, renkantis nelabai aukštos kokybės filmus. Savo aktorinį talentą aktorius „demonstruoja“ pilnu gražumu, o scena, kur Cage‘o veikėją pagauna pikti miestelėnai, jam ant galvos uždeda narvą ir į jį įleidžia bites, tapo ikoniška. Aktorius rėkė „Not the bees! Not the bees!” (vert. “Tik ne bites”). Būtent ši scena apibūdina ne tik tragiškai neįdomų ir nuobodų filmą, bet ir pačio Nikolo Keidžo karjeros posūkius.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Povilas Mančinskas 2017 m. lapkričio 25 d., perskaityta 1 268 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Lapkritis 2019    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos