ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

TOP10 žiauriausi serijiniai žudikai istorijoje

Serijiniai žudikai vis dar yra tabu daugeliui iš mūsų. Tai labiausiai pamišę, bet tuo pačiu ir įdomūs bei intriguojantys žmonės. Dauguma serijinių žudikų žudė žmonės dėl jokios aiškios priežasties, vien tik tam, jog įgyvendintų savo tamsiausias fantazijas ir troškimus. Šie nuodėmingi sutvėrimai, kurių tikriausiai net negalima vadintis žmonėmis, dažniausiai būdavo labai geri manipuliatoriai ir sugebėdavo puikiai įsilieti į visuomenę ir bendruomenes, o atėjus metui atlikdavo savo baisius nusikaltimus. Pristatome jums 10 žymiausių serijinių žudikų pasaulyje.

David Bertkowitz
Dar žinomas pravarde “Semo sūnus”, David Bertkowitz buvo pamišęs ir žiaurus žudikas. Savo gimtąjį Niujorką paliko 1976 ir pradėjo žudynes - susidorojo su mažiausiai su 6 žmonėmis ir sunkiai sužeidė dar bent 7. David’as savo aukas mirčiai pasmerkdavo šaunamųjų ginklų pagalbą, o pats jautėsi nesusekamas ir nesugaudamas - keliaudamas ir žudydamas siuntinėjo teisėsaugos organams pašiepiančius laiškus. Policijos pareigūnams ir tyrėjams prireikė beveik metų, kad išsiaiškintų kraupius nusikaltimus ir susektų patį nusikaltėlį. 1977 metais Bertkowitz’as buvo nuteistas 25 metams už grotų už kiekvieną įvykdytą nusikaltimą.

Edmund Kemper
Itin keistas ir sunkiai suprantamas nusikaltėlis. Jis ne tik žudė žmones, bet ir jautė potraukį jų lavonams. Vėliau išaiškinta, kad Kemper’is išniekino daugybę negyvų kūnų. Tikriausiai tai įgimtas arba iš vaikystės atsineštas sutrikimas, kadangi pirmąją žmogžudystę Edmund’as įvykdė būdamas vos 15 metų, kuomet susidorojo su savo seneliais. Po to sekė 6 žmogžudystės, kurių smaigalyje visuomet atsidurdavo vienišos, pakeleivingomis mašinomis keliaujančios merginos. Galiausiai, Edmund’as nužudė savo motiną bei jos draugę ir pats prisidavė policijai. Jam buvo paskirta kalėjimo iki gyvos galvos bausmė.

Donald Henry Gaskins
Serijinių žudikų aukso amžiumi būtų galima įvardinti 6 ir 7 dešimtmetį. JAV ir visame pasaulyje tarsi įvyko serijinių žudikų protrūkis. Tame katile virė ir Donald’as Henry Gaskins’as, kuris 1969 metais keliavo po pietines JAV valstijas ir nužudė apie 90 žmonių (tikslus skaičius nežinomas iki šiol). Daugumą savo aukų Donald’as kankino ir žalojo. Policijai pavyko išsiaiškinti jo nusikaltimus tik todėl, jog Donald’as turėjo partnerių saugojusių jo paslaptį ir jie ją atskleidė. Nusikaltėlis buvo pasmerktas mirties bausmei, o laukdamas jos įvykdymo, kalėjime sugebėjo nužudyti dar vieną žmogų.

John Wayne Gacy
Šio psichopato “trofėjų sąrašas” iš tiesų įspūdingas - 33 paaugliai berniukai. Visi jie nužudyti tarp 19772 ir 1978 metų, Čikagoje. Daugumą savo aukų John’as į mirtį viliojo pažadėdamas galimybę dirbti ir uždirbti pinigų. Bene su visomis savo aukomis susidorodavo jas pasmaugdamas, o palaikus slėpdavo po namu. 1994 John’ui įvykdyta mirties bausmė.

Andrei Chikatilo
Dar žinomas kaip Rostovo mėsininkas, Andrei nužudė 52 moteris ir vaikus. Visos žmogžudystės buvo įvykdytos nuo 1978 iki 1990 metų. Sovietų milicijai galiausiai pavyko išaiškinti visų šių kraupių nusikaltimų kaltininką ir 1992 jis buvo pasmerktas mirties bausmei, o po dviejų metų sušaudytas. Be to, Chikatilo žudė ne tik žmones, bet ir meškas.

Tommy Lynn Sells
Tituluojamas kaip pavojingiausias žmogus Teksaso valstijos istorijoje. Tarp 1985 ir 1999 metų jis nužudė apie 70 žmonių. Kraupus nusikaltėlis įkliuvo po nenusisekusios žmogžudystės - Tommy mėgino nužudyti 10 metų mergaitę, keletą kartų jai sudavė peiliu, tačiau ši išgyveno ir viską papasakojo policijos pareigūnams ir apibūdino savo užpuoliką. Viskas baigėsi tuo, jog teismas jam paskyrė mirties bausmę.

Ted Bundy

Nors ir buvo šaltakraujis žudikas, Ted’as tapo savotiška žvaigžde Amerikoje. Vėlyvaisiais 70-ojo dešimtmečio metais jis nužudė ir išprievartavo labai daug moterų, o 12 iš jų galvas nukirto ir laikė savo namuose tarsi trofėjus. Ted’as buvo sulaikytas du kartus ir abu kartus sugebėjo pabėgti nuo policijos pareigūnų bei įvykdyti dar daugiau nusikaltimų. Trečias kartas nemelavo - žudikui ir prievartautojui nedelsiant įvykdyta mirties bausmė elektros kėdėje.

Jeffrey Dahmer
Vienas iš šiurpiausių serijinių žudikų, kurį kada nors nešiojo žemė. Jis ne tik išprievartavo ir nužudė per 17 vyrų ir berniukų, bet taip pat suvalgė jų palaikus. Jeffrey taip pat santykiavo ir su savo aukų lavonais. Viskas baigėsi tuomet, kai Jeffrey pasirininko netinkamą auką - stipresnį už save vyrą. Jis jį įveikė ir paspruko bei viską papasakojo policijos pareigūnams. Dahmer’is buvo nuteistas kalėjimui iki gyvos galvos, tačiau kartu kalintis kalinys atėmė jo gyvybę savo rankomis.

Daniel Camargo Barbosa
Manoma, kad šis kolumbietis nužudė per 150 jaunų merginų. Policijai pavyko rasti daugelį jo aukų kūnų ir susekti patį serijinį žudiką. 7 ir 8 dešimtmetyje Kolumbijoje siautėjęs žudikas gavo maksimalią bausmę pagal šalies įstatymus - laisvės atėmimo bausmę iki gyvos galvos. Kalėjime jis susidūrė su vienos iš savo aukų pusbroliu, kuris jį nužudė ir atkeršijo už savo giminaitę.

Pedro Alonso Lopez
Dar vienas serijinis žudikas iš Kolumbijos. Visoje Pietų Amerikoje jis išprievartavo ir nužudė per 300 merginų. Viena iš jo aukų sugebėjo pasprukti ir viską papasakojo kaimelio žmonėms, kurie įspendė Pedro į kampą ir įdavė jį policijos pareigūnams. Kaip vėliau išaiškėjo, daugumą savo aukų šis pabaisa nužudė pasmaugdamas. 18 metų kalėjęs Ekvadore, 2002 metais Pedro buvo perkeltas į Kolumbiją, kurioje toliau vykdo savo kalėjimo iki gyvos galvos bausmę.
įvertinimas 4.5 / 5
Parašė Šarūnas Klenauskas 2017 m. rūgsėjo 02 d., perskaityta 5 900 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Komentarai (2)

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Sausis 2020    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Finbee paskolos