ĮDOMU.LT - įdomiausios naujienos ir geriausi straipsniai

Įdomūs straipsniai apie kosmosą, gyvūnus, šalis ir pasaulį. Neįprasti faktai apie žmones, jų nutikimus ir atradimus.

TOP10 žiauriausi serijiniai žudikai istorijojeSerijiniai žudikai vis dar yra tabu daugeliui iš mūsų. Tai labiausiai pamišę, bet tuo pačiu ir įdomūs bei intriguojantys žmonės. Dauguma serijinių žudikų žudė žmonės dėl jokios aiškios priežasties, vien tik tam, jog įgyvendintų savo tamsiausias fantazijas ir troškimus. Šie nuodėmingi sutvėrimai, kurių tikriausiai net negalima vadintis žmonėmis, dažniausiai būdavo labai geri manipuliatoriai ir sugebėdavo puikiai įsilieti į visuomenę ir bendruomenes, o atėjus metui atlikdavo savo baisius nusikaltimus. Pristatome jums 10 žymiausių serijinių žudikų pasaulyje.

David Bertkowitz


Dar žinomas pravarde “Semo sūnus”, David Bertkowitz buvo pamišęs ir žiaurus žudikas. Savo gimtąjį Niujorką paliko 1976 ir pradėjo žudynes - susidorojo su mažiausiai su 6 žmonėmis ir sunkiai sužeidė dar bent 7. David’as savo aukas mirčiai pasmerkdavo šaunamųjų ginklų pagalbą, o pats jautėsi nesusekamas ir nesugaudamas - keliaudamas ir žudydamas siuntinėjo teisėsaugos organams pašiepiančius laiškus. Policijos pareigūnams ir tyrėjams prireikė beveik metų, kad išsiaiškintų kraupius nusikaltimus ir susektų patį nusikaltėlį. 1977 metais Bertkowitz’as buvo nuteistas 25 metams už grotų už kiekvieną įvykdytą nusikaltimą.

Edmund Kemper
Itin keistas ir sunkiai suprantamas nusikaltėlis. Jis ne tik žudė žmones, bet ir jautė potraukį jų lavonams. Vėliau išaiškinta, kad Kemper’is išniekino daugybę negyvų kūnų. Tikriausiai tai įgimtas arba iš vaikystės atsineštas sutrikimas, kadangi pirmąją žmogžudystę Edmund’as įvykdė būdamas vos 15 metų, kuomet susidorojo su savo seneliais. Po to sekė 6 žmogžudystės, kurių smaigalyje visuomet atsidurdavo vienišos, pakeleivingomis mašinomis keliaujančios merginos. Galiausiai, Edmund’as nužudė savo motiną bei jos draugę ir pats prisidavė policijai. Jam buvo paskirta kalėjimo iki gyvos galvos bausmė.

Donald Henry Gaskins

Serijinių žudikų aukso amžiumi būtų galima įvardinti 6 ir 7 dešimtmetį. JAV ir visame pasaulyje tarsi įvyko serijinių žudikų protrūkis. Tame katile virė ir Donald’as Henry Gaskins’as, kuris 1969 metais keliavo po pietines JAV valstijas ir nužudė apie 90 žmonių (tikslus skaičius nežinomas iki šiol). Daugumą savo aukų Donald’as kankino ir žalojo. Policijai pavyko išsiaiškinti jo nusikaltimus tik todėl, jog Donald’as turėjo partnerių saugojusių jo paslaptį ir jie ją atskleidė. Nusikaltėlis buvo pasmerktas mirties bausmei, o laukdamas jos įvykdymo, kalėjime sugebėjo nužudyti dar vieną žmogų.

John Wayne Gacy


Šio psichopato “trofėjų sąrašas” iš tiesų įspūdingas - 33 paaugliai berniukai. Visi jie nužudyti tarp 19772 ir 1978 metų, Čikagoje. Daugumą savo aukų John’as į mirtį viliojo pažadėdamas galimybę dirbti ir uždirbti pinigų. Bene su visomis savo aukomis susidorodavo jas pasmaugdamas, o palaikus slėpdavo po namu. 1994 John’ui įvykdyta mirties bausmė.

Andrei Chikatilo

Dar žinomas kaip Rostovo mėsininkas, Andrei nužudė 52 moteris ir vaikus. Visos žmogžudystės buvo įvykdytos nuo 1978 iki 1990 metų. Sovietų milicijai galiausiai pavyko išaiškinti visų šių kraupių nusikaltimų kaltininką ir 1992 jis buvo pasmerktas mirties bausmei, o po dviejų metų sušaudytas. Be to, Chikatilo žudė ne tik žmones, bet ir meškas.

Tommy Lynn Sells

Tituluojamas kaip pavojingiausias žmogus Teksaso valstijos istorijoje. Tarp 1985 ir 1999 metų jis nužudė apie 70 žmonių. Kraupus nusikaltėlis įkliuvo po nenusisekusios žmogžudystės - Tommy mėgino nužudyti 10 metų mergaitę, keletą kartų jai sudavė peiliu, tačiau ši išgyveno ir viską papasakojo policijos pareigūnams ir apibūdino savo užpuoliką. Viskas baigėsi tuo, jog teismas jam paskyrė mirties bausmę.

Ted Bundy

Nors ir buvo šaltakraujis žudikas, Ted’as tapo savotiška žvaigžde Amerikoje. Vėlyvaisiais 70-ojo dešimtmečio metais jis nužudė ir išprievartavo labai daug moterų, o 12 iš jų galvas nukirto ir laikė savo namuose tarsi trofėjus. Ted’as buvo sulaikytas du kartus ir abu kartus sugebėjo pabėgti nuo policijos pareigūnų bei įvykdyti dar daugiau nusikaltimų. Trečias kartas nemelavo - žudikui ir prievartautojui nedelsiant įvykdyta mirties bausmė elektros kėdėje.

Jeffrey Dahmer
Vienas iš šiurpiausių serijinių žudikų, kurį kada nors nešiojo žemė. Jis ne tik išprievartavo ir nužudė per 17 vyrų ir berniukų, bet taip pat suvalgė jų palaikus. Jeffrey taip pat santykiavo ir su savo aukų lavonais. Viskas baigėsi tuomet, kai Jeffrey pasirininko netinkamą auką - stipresnį už save vyrą. Jis jį įveikė ir paspruko bei viską papasakojo policijos pareigūnams. Dahmer’is buvo nuteistas kalėjimui iki gyvos galvos, tačiau kartu kalintis kalinys atėmė jo gyvybę savo rankomis.

Daniel Camargo Barbosa

Manoma, kad šis kolumbietis nužudė per 150 jaunų merginų. Policijai pavyko rasti daugelį jo aukų kūnų ir susekti patį serijinį žudiką. 7 ir 8 dešimtmetyje Kolumbijoje siautėjęs žudikas gavo maksimalią bausmę pagal šalies įstatymus - laisvės atėmimo bausmę iki gyvos galvos. Kalėjime jis susidūrė su vienos iš savo aukų pusbroliu, kuris jį nužudė ir atkeršijo už savo giminaitę.

Pedro Alonso Lopez


Dar vienas serijinis žudikas iš Kolumbijos. Visoje Pietų Amerikoje jis išprievartavo ir nužudė per 300 merginų. Viena iš jo aukų sugebėjo pasprukti ir viską papasakojo kaimelio žmonėms, kurie įspendė Pedro į kampą ir įdavė jį policijos pareigūnams. Kaip vėliau išaiškėjo, daugumą savo aukų šis pabaisa nužudė pasmaugdamas. 18 metų kalėjęs Ekvadore, 2002 metais Pedro buvo perkeltas į Kolumbiją, kurioje toliau vykdo savo kalėjimo iki gyvos galvos bausmę.
įvertinimas 4.5 / 5 (17 balsų)
Parašė Šarūnas Klenauskas 2017 m. rūgsėjo 02 d., perskaityta 2 242 k.
Visi straipsniai priklauso idomu.lt naujienų svetainei. Be sutikimo kopijuoti draudžiama.

Suradai klaidą ar neveikiančią nuorodą?

Pažymėkite problemos fragmentą pele ir paspauskite Ctrl + Enter.

Atsidariusiame lange aprašyk problemą ir išsiųsk pranešimą administracijai.

Panašūs straipsniai

Komentarai (2)

author
KRISTINA 2018-11-17 21:43
EVELINA BUČIONYTĖ ir ILONA BUČIONIENĖ kartu su IRENA ULVYDIENE iš Kareivių 18 -31 , Vilnius , Lietuva , praveda žmogžudystes ,
reketuoja ir prievartauja ,  svetimus turtus , grąsina nužudyti , prie šios kompanijos , prisideda ir VILIJA KRASNICKIENĖ iš Alytaus Poliklinikos  ir JURGIS KRASNICKAS , kuris gyvena Pilėnų 14 , ALYTUS , LIETUVA ir vagia Europos Sąjungos lėšas su savo sūnais , nes su šūdu , šiknoje ir niekaip nemoka , išsivalyti , neatsilieka savo smirdančiais gabumais ir ILONA BUČIONIENĖ su EVELINA BUČIONYTĖ , net gali , teigti , kad su išmatų plėmais , iškabinti skalbiniais yra sveikata ir grožis , kadangi platina , smarvė  ,, AVONĄ ,, ir sukviečia žiūrėti iš kitų rajonų , visus ir , kaip kampai prasmirdo , tai BUČIONIENEI ILONAI ir EVELINAI BUČIONYTEI , reikia visus , išžudyti , kad apsivalyti, tai padeda JOGAILA MORKŪNAS TV su ARŪNU VALINSKU TV (jaunesniuoju ) , žudoma , mirtinais smūgiais ir , be gaileščio , kadangi , baisi vadė ta EVELINA BUČIONYTĖ iš Piliakalnio 10 - 5 , ALYTUS , LIETUVA .
Samdoma žudikę ILONĄ BUČIONIENĘ ir EVELINĄ BUČIONYTĘ , galima užsisakyti adresu Piliakalnio 10-5 , Alytus , Lietuva .
JOGAILA MORKŪNAS TV , geriausiais specialistas , žudynių , kurias praveda , kartu su šita kompanija , kadangi , toks pats ir su šūdu
šiknoje , tai , kad nesmirdėtų ir taip  / GĖDA /  , nebūtų  tai žudoma  , kaip nuo jo , kiekvieną dieną , buvo laikas , kad vienu popieriuku , šikną šluostė ir šūdo galas , liko JOGAILO MORKŪNO TV užpakalyje , o jam ir kas , su šūdu šiknoje ir Lietuvos
Televizijoje sedėjo , laidoje ,, LABAS RYTAS ,, ir apsimokėjo , nors ir miksėjo , savo greitakalbė ir nieko nesugebėjo  , kaip smirdžius
su šūdais šiknoje , toks ir išliko smarvė iki šių dienų , nuo tų neatmenamų laikų , nežinia už ką , gaudavo ir tų pinigų tokių , kadangi reketu užsiiminėjo , nes kitaip , jo bukai galvai ir neišėjo .

DEBILAS JOGAILA MORKŪNAS TV ir tokius milijonus turi , nežinia iš kur ir kaip , toks smirdžius uždirba , kaip smegenų neturi ir yra
tikras invalidas , neturintis proto , visiškai , bet jam JOGAILAI MORKŪNUI TV , žmogžudystėmis , jo nepritrūksta .

DABAR sako JOGAILA MORKŪNAS TV , kas parašė , tai užkapos mirtinai , kadangi nesugeba , šaukšto į burną įsikišti normaliai su ARŪNU VALINSKU ( jaunesniuoju ) .

ŽMOGŽUDŽIAI ir televizijas valdo .

author
KĘSTAS 2018-12-01 13:34
Žiauriausia gydytoja žudikė yra IRENA ULVYDIENĖ iš Kareivių 18-31 , Vilnius , Lietuva , ji žudo , smaugia žmones , vagia privatų ir asmenininį turtą , svetimų žmonių , taip pat reketuoja , šmeižia ir apvaginėja .
IRENA ULVYDIENĖ apsiperka veltui ir apvaginėja parduotuves , apsivogusi visur , darbe taip pat .
Kaip gydytoja žudikė , kanale ,pasižymėjusi ILONA BUČIONIENĖ iš Piliakalnio 10-5 , Alytus , Lietuva , ILONĄ BUČIONIENĘ,galima pasamdyti , kaip žudikę už pinigus , apvaginėja žmones ir reketuoja yra mafijozė ir žudikė  su savo dukra EVELINA BUČIONYTĖ (PROSTITUTĖ ) , visalaiką įsistačiusi morką , visalaiką su morka yra drąsiau , apsiperka veltui , kiekvienoje parduotuvėje ir apsivagia .
JURGIS KRASNICKAS įeina į šią mafiją , jis gyvena Pilėnų 14 , Alytus ,Lietuva su savo žmona VILIJA KRASNICKIENE , pasivogęs
ligos istorijas , kurias , laiko namuose , likdamas vienas namuose , staugia , kaip psichas ir teigia , kad tas pacientas , turi mirti iš VILIJOS KRASNICKIENĖS kabineto, išėję pacientai , tiesiog vos , ne už durų miršta ,tokia ,niekam tikusi doktorka , daugiau žudo , nei gydo , nes yra mafijozė , kuri reketuoja piliečius ir apvaginėja su savo mafija , papildomi nariai ,  mafijos yra DANUTĖ BAUBLIENĖ ir A.BAUBLYS iš terapijos skyriaus , jų broils buvo ,,BAUBJOS GAUJOS ,, vadeiva , pas juos pacientai ,miršta,vos išėjus iš ligoninės ,tiesiog ant rydienos į šią mafiją įeina ,visi išvardintieji , taip pat V.Vitkauskienė ir J. Laurušonienė , vadeiva A.Valinskas jaunesnysisi ,šio kanalo , šeimyninis .

Parašyk savo nuomonę

reload, if the code cannot be seen
Paskolų klubas

Kalendorius

«    Kovas 2019    »
PirAntTreKetPenŠešSek
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kuri tema Jus labiausiai domina?

Euroecredit paskolos